Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz

1960 Yılında kurulan Telörsan Tel San ve Tic. Ltd. Şti. kalite ve dürüstlük ilkelerinden sapmadan dünya standartlarında hizmet vermesi kendisine ilke edinmiş. Müşteri odaklı çözümler sunmaya yönelik çalışmaları ve alanında uzman ve eğitimli personeli ile bu günlere başarıyla gelmiştir.

                Ürün çeşitleri içinde; Genel amaçlı taşıyıcılar, cam soğutma, ekmek, bisküvi pişirme ve kâğıt yün kurutma, kuruyemiş kavurma, shirink (paketleme) gıda dondurma, konserve, Meyve yıkama-taşıma, araba-civata için yedek parça taşıma, sulama, tavlama, ilaç şişeleme, dekorasyon amaçlı tel bantlar vb. sektörlere konveyör tel bant üretimi yapmaktadır.

                Üretiminin bir kısmını yurtdışına ihracat ederek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden bu yana “ kalite, müşterinin beklenti ve isteklerini karşılamak bizim yeteneğimizdir” tanımını kurum felsefesi olarak benimseyen firmamız, köklü ve parlak geçmişi ile tüketici nezdinde ki marka bilinirliği her geçen gün artmakta olan ve sizlerin sayesinde hızla büyüyerek yeni hedeflere doğru yol almaktadır.